Bilgileriniz Bizimle Güvende

Tüm verileriniz gizlilik sözleşmesi ile korunmakta ve üçüncü taraflar ile paylaşılmamaktadır. SSL sertifikası ile bize gönderdiğiniz tüm bilgiler şifrelenmektedir.

Buna ek olarak Med-litera’ya gönderdiğiniz tüm bilgiler ve veriler bankalarda kullanılan SSL sertifikası ile şifrelenerek tarafımıza ulaşmakta, 3. şahısların eline geçememektedir. İnternet tarayıcınızda, adres çubuğunda kilit işareti olduğundan emin olunuz.

İsminizi, makalenizi veya makalenizin başlığınızı hiçbir şekilde web sitemizde veya tanıtım materyallerimizde kullanmıyoruz. Bu sebeple bizden referans isteyen hekimlerimize sadece verdiğimiz hizmetler sonucu makalelerin hangi dergilerde yayınlanabildiği veya hangi üniversitelerden hekimler ile çalıştığımız bilgisini verebiliyoruz.
Med-litera tarafından imzalı olarak verilerinizi gönderdikten sonra size e-posta ile gönderilir ve gönderdiğiniz bilgileri ve verileri, sizin çalışmanız dışında başka hiç bir amaç için kullanmayacağımızı garanti altına almaktadır.
Med-litera’ya gönderdiğiniz makaleler ve veriler, gönderdiğiniz andan itibaren üzerinde yapılan tüm değişiklikler ve revizyonların versiyonları anlık olarak yedeklenir, tüm aşamalar tamamlandıktan sonra ise şifrelenerek yedeklenmektedir.  

SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. Tarayıcınızda adres çubuğundaki kilit ikonuna bastığınızda aşağıdaki bilgileri görmeniz gerekmektedir. Böylece Med-litera’ya gönderdiğiniz verilerin şifreli olarak bize ulaştığından emin olabilirsiniz.

Med-Litera-Ssl

ssl_2

SSL_Check