Hizmet Başvurusu

Makale Çevirisi

İletişim bilgilerinizi girin, makalenizi gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından makalenizin çevirisi tamamlansın.

Hemen Başvur

Makalenin Dil Açısından Revizyonu (Edıtıng)

İletişim bilgilerinizi girin, ingilizce olarak yazdığınız makalenizi gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından makaleniz dil açısından revize edilsin.

Hemen Başvur

Copy-edıtıng

İletişim bilgilerinizi girin, ingilizce olarak yazdığınız makalenizi gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından makaleniz dil, bilimsel içerik yönünden kontrol edilsin ve sunum yönünden gözden geçirilsin.

Hemen Başvur

Makale Yazımı

İletişim bilgilerinizi girin, çalışmanızın istatistiksel sonuçlarını veya yazmış olduğunuz tezi gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından Türkçe veya İngilizce olarak makaleniz yazılsın.

Hemen Başvur

Dergi Önerisi

Makalenizin konusuna yönelik anahtar kelimeler çıkarılarak uluslararası ve/veya ulusal SCI, SCI-Exp dergiler araştırılarak en uygun olanlar impact faktörlerine göre sıralanarak belirli kuralları ile birlikte rapor olarak sunulur.

Hemen Başvur

Makalenin Dergi Kurallarına Göre Düzenlenmesi / Gönderimi

İletişim bilgilerinizi girin, yazdığınız makaleyi gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından makaleniz dergi kurallarına göre düzenlensin.

Hemen Başvur


Makale Revizyonu

İletişim bilgilerinizi girin, makalenizi ve eleştirileri gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından makaleniz revize edilsin.

Hemen Başvur

Tez Gözden Geçirme

İletişim bilgilerinizi girin, yazdığınız tezi ve yazım kurallarını gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından teziniz içerik, sunum ve tez kuralları açsından düzenlensin.

Hemen Başvur

İstatistiksel Analiz

İletişim bilgilerinizi girin, verilerinizi ve çalışma amacını gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından analiz raporunuz hazırlansın.

Hemen Başvur

 

 

Örneklem Büyüklüğü/Güç Hesaplama

İletişim bilgilerinizi girin, çalışma amacını gönderin, fiyat teklifine onayınız ardından örneklem büyüklüğü veya çalışmanızın gücü hesaplansın.

Hemen Başvur